Biedrība "Zemnieku Saeima" sadarbībā ar biedrību “Gaļas liellopu audzētāju biedrība” aicina 2. martā tiešsaistē (ZOOM) uz semināru “Kvalitatīvu teļu ieguve gaļas šķirņu liellopu ganāmpulkos".
Biedrība "Zemnieku Saeima" sadarbībā ar biedrību “Gaļas liellopu audzētāju biedrība” aicina 25.novembrī uz tiešsaistes semināru ZOOM platformā “Gaļas šķirņu liellopu audzēšana vaislai”.
09.10.2020 15:47
Seminārs Kurzemē
Seminārs gaļas liellopu audzētājiem 22.oktobrī, Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā.
Pieteikšanās obligāta līdz 15.oktobrim zvanot 28628983 vai rakstot info@glab.lv.
Pārraugiem tiks piešķirti 5 kvalifikācijas punkti (stundas).
Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” sadarbībā ar biedrību “Gaļas liellopu audzētāju biedrība” un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Jēkabpils biroju aicina Sēlijas zemniekus un lauku iedzīvotājus uz tikšanos ar zemkopības ministru Kasparu Gerhardu. Tā norisināsies š.g. 25.septembrī, no plkst. 11:00 līdz 13:00 Gārsenes kultūras namā (Gārsene, Aknīstes novads, LV-5208).
Pieredzes apmaiņas brauciens GLAB un Baltic Vianco biedriem
GLAB un Baltic Vianco Trading aicina savus biedrus 8.septembrī uz pieredzes apmaiņas braucienu.
Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās obligāta rakstot nvo.glab@gmail.com vai zvanot 28628983.
LLKC sadarbībā ar SIA “Lāses AM”, GLAB un AREI aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu par vaislas teļu audzēšanu gaļas liellopu saimniecībā.
Lauka diena notiks 20. augustā divās daļās no plkst. 10 līdz 14. SIA “Lāses AM” novietnē “KOLUMBI” Rumbas pagastā, Kuldīgas novadā.


2020. gada 23.-24. septembrī Vidzemē notiks biedrības "Gaļas liellopu audzētāju biedrība" organizētās divu dienu mācības "Kvalitatīvu vaislas dzīvnieku audzēšana (t.sk. lopu pieradināšana pie cilvēka un pavadām).".
Mācību praktiskā daļa notiks saimniecībā SIA Eko dārzs (Vidrižu pagasts, Limbažu novads). Teorija notiks Straupes pagasta tautas namā ("Tautas nams", Straupes pagasts, Pārgaujas novads). Mācības notiks ievērojot visus valstī noeiktos drošības pasākumus.
Latvijas Zemnieku federācija kopā ar GLAB 11.augustā rīko semināru gaļas liellopu audzētājiem.
Šī gada gaļas šķirņu vaislas jaunbuļļu izstādei - izsolei mūsu aktīvākie saimnieki gatavojās jau no pērnā gada un ir izaudzējuši labus dažādu šķirņu jaunbuļļus. Diemžēl šogad nevarējām tikties visi kopā klātienē.
18.06.2020 17:46
KOPSAPULCE TIEK ATCELTA!

Biedrība "Gaļas liellopu audzētāju biedrība" aicina savus biedrus un interesentus uz biedru kopsapulci, kurā atskatīsiemies uz paveikto 2019.gadā un nospraudīsim mērķus šim 2020.gadam.

Kopsapulce notiks 20.martā, Doles Tautas namā (Rīgas iela 26, Ķekava).